Kdo jsem

Jsem průvodkyně, lektorka, blíženecký posel ..

Pomáhám lidem na cestě sebepoznání najít své fragmenty duše, překonat limitující vzorce a spojit se se svým skutečným Já.”

Jsem přirozená propojovatelka systémů pro pochopení souvislostí a komplexního pojetí života. Za léta vlastní praxe jsem si osvojila metodiku osobního a duchovního rozvoje na 4 úrovních bytí zároveň. Tato proměna zevnitř je přirozený proces čekající až řekneš ANO, chci žít svou jedinečnost a naplnění svého génia.

Abychom mohli žít šťastný a naplněný život, musíme nejprve zjistit, kým doopravdy jsme.

Každý z nás přišel na tento svět naplnit určitý záměr. A každý z nás dostal do vínku unikátní dary a schopnosti, které mu na této cestě mají pomoct. Většinou jsou ale skryté pod hromadou zranění a omezení, která nám brání poznat, kým skutečně jsme. A tak namísto toho, abychom žili v souladu sami se sebou, naplňujeme cizí očekávání a motáme se ve stále stejných nepříjemných situacích. 

Pokud i vy cítíte, že je čas prozkoumat skrytý potenciál za vašimi všedními dny, jsem tu pro vás. 

Má cesta k sobě

Mé vlastní rozpomínání započalo v roce 2004, kdy jsem se jednoho dne ocitla v nemocnici s krčním abscesem, který jsem si přivodila jako volání o pomoc v toxickém vztahu. Ještě dnes cítím ten okamžik, kdy jsem si řekla, že takhle můj život nemůže pokračovat, a sama sobě slíbila, že s tím něco udělám.

Tak započala má cesta sebepoznání, učení a sjednocování skrze střípky prožitků a zkušeností, které jsem cestou k sobě skládala jako puzzle. Jako osobní mentorka a poselkyně dnes pomáhám ženám objevit jejich skryté dary, překonat limitující vzorce a spojit se se svým životním posláním.

Mým cílem je poskytnout Vám bezpečný prostor, kde se i Vy můžete  otevřít svým darům a prosperitě ukrytými za vašimi zraněními. Jsem zde, abych Vám pomohla postavit se vašim stínům a nefunkčním vzorcům a inspirovala vás k nalezení vlastní síly.

Jste připravené na návrat k sobě samým? Jste připravené stát se celistvou bytostí, žijící své sny v radosti a prosperitě?

Ráda budu vaší průvodkyní na této cestě!

JAK SE SPOJIT:

 

Máte-li dotaz napište mi na email, nebo se připojte do skupiny, nebo členství, kde jsou živé vysílání a také záznamy. Je to místo, kde můžete poznat jak pracuji a co předávám:

Email: marci@poznaniduse.cz

FB skupina: @poznaniduse

IG: @marcelawindsortopolska

Forendors: @cestapoznani

 

beseda-tarot-numerologie-zari

Má cesta a praxe

 

CERTIFIKACE a PRACOVNÍ MILNÍKY:

2024 – Cesta Poznání –  autorská tvorba a Členství na platformě forendors, kde sdílím své 20-ti leté zkušenosti z praxe a své vlastní cesty poznání.

2023 – společenství lidí, kteří hledají sami sebe a svou skutečnou podstatu. Touží se stát tím, kým doopravdy jsou, ale nechtějí po té cestě kráčet sami – Návrat k duši.

2023 – sound healing, léčení zvukem a hlasem

2021 – 2023  spolupráce s Juditou Berkovou na společných projektech zaměřený na prohlubování vzdělávání v oblasti jógové filosofie, vědomého pohybu a holistického přístupu k člověku jako celistvé bytosti.

2021 – 2023  autorská tvorba on-line programů a kurzů – POZNÁNÍ DUŠE, ASTROSYMBOLON

2021  – certifikát FACE YOGA

2018 – 2023 – tvorba vzdělávacích programů a akreditovaných školení

2019 certifikát –  lektorský kurz meditace s Kabirem Bharti

2018  – založení jógového a meditačního studia YOGA KRNOV (uzavřeno v 2022)

2017 – certifikát – Neo Jin Jóga s Deepem Kumarem 

2015  – 2023 – samostudium Genových klíčů

2015  založení spolku ROZKVĚT ZDRAVÍ, jehož hlavní činností je vzdělávání v oblasti zdravého životního stylu

2014  – 2023 – absolvování víkendových kurzů TAROTOVÉ NUMEROLOGIE, TAROT ARCHETYPŮ a GENOVÝCH KLÍČŮ pod vedením Marie Janšové

2012-2019 – uspořádání 11-ti ročníků FESTIVALU ZDRAVÍ KRNOV, kde účinkovali přednášející a lektoři z celé ČR i zahraničí

2011 – 2017 – studio RELAXCENTRUM KRNOV – Prostor pro besedy a pravidelné lekce jógy. Prodej minerálů, šperků, esoterických předmětů

2011 2012 – osvědčení – zdravé záda I a II. pod odborným vedením MUDr. Zdeněk Šos

2009 – 2012 – škola Universum – studium telestézie – telestézická informatika a dispoziční prognostika, nauka a práce s diagnostickými nástroji zejména s virgulí.

2010  – osvědčení o studiu – PALESTRA – Cvičitel pro zdravotní tělesnou výchovu

2008 – první přednáškový cyklus ASTROLOGIE

2008 – 2016 –  specializace na spoušťové body (trigger points) a fascie pro myofasciální terapii pohybového aparátu, zejména pro návrat jeho funkčnosti při omezení nebo přetížení. Funkční propojení vědomého dechu, pohybu a nastavení mysli.

2008  – osvědčení masérský kurz – SPORTOVNÍ MASÁŽE. 2008 – 2016 postupná specializace na spoušťové body (trigger points) a fascie. 

2008 – absolventský list oboru AURARELAX a ASTROLOGIE

2004 – 2008 – studium filozofie jógy, komplexního pojetí života a Astrologie