ASTROLOGIE A HOROSKOP

 

Pod pojmem horoskop si většina lidí představí novoroční rubriku z časopisu, kde tento pojem byl doslova vytržen z kontextu, degradován na předpovědi podle znamení v měsíci ve kterém jste se narodili. Např. Co přináší rok 2022 pro Býky…

Málo kdo už ví, že v skutečné Astrologii jsou vepsány celoživotní (natalní) vlivy planet a slunce v různých znameních, domech, které utvářejí svým planetárním postavením a vzájemným aspektům váš skutečný horoskop, neboli natální diagram. (natal chart, radix)

Natální diagram, neboli horoskop tedy můžeme nazvat naším královstvím, kde naše datum narození (datum, hodina, místo) je pozemským odrazem toho vesmírného, kde se duše rozhodla narodit, učit se a růst.

Rozbory jsou tu pak proto, aby vám poskytli možnost tyto vlivy pochopit, využít a realizovat ve svém životě.

Má 20letá vášeň pro Astrologii vyvrcholila propojením astrologie a symbolonových karet pod názvem ASTROSYMBOLON.

Níže si můžete vybrat, zda chcete hluboký vhled a plán duše jako celoživotní NATALNÍ ROZBOR, nebo se dotknout své duše a zjistit aktuální  SOLARNÍ ROZBOR.

V obou případech se připravte se na mnoho „AHA“ momentů.

Těším se na poselství pro Vás,

Marci 

ASTROPOČASÍ

V členství přináším aktuální ASTROPOČASÍ, neboli vhled do tranzitů Slunce a planet.

„Když vznikne otázka, tak se vtom samém okamžiku ve vesmíru objeví odpověď“ Astrolog pak sdělí to nejpodstatnější tazateli. To je smyslem horární astrologie, ze které astopočasí vychází.

Zde můžete zDARma nahédnout pod pokličku jak pracuji s astrologii. V člensví Vás mohu inspirovat k cestě poznání sebe a také osob na kterých vá zaleží, skrze horoskop a jednotlivé planetární konstalace a vlivy.

Téma planety Měsíc, Luny je velmi přínosný, protože nám ženám pomáhá uchopovat svou ženskou postatu, role matky, nebo pochopit vlastní vztah ke své matce.

Víte kde ve svém životě tíhnete ke spokojenosti?

A co Vám může pomoct se dozvíte ve videu.

VIDEO obsahuje

Téma LUNY – kde tíhnu ke spokojenosti.

Kde máte svou Lunu ve vašem horoskopu:

🌖⁣ ⁣1 kvadrát ASC – OHEŇ

Heslo pro spokojenost: NAČERPAT

🌕⁣ 2 kvadrát IC – VODA

Heslo pro spokojenost: HÝČKAT

🌘⁣ 3 kvadrát DES – VZDUCH

Heslo pro spokojenost: ZKLIDNIT

🌑 ⁣4 kvadrát MC – ZEMĚ

Heslo pro spokojenost: POSÍLIT

S úctou Marci

ASTROSYMBOLON

 POSELSTVÍ PLANET A SYMBOLONOVÝCH KARET

Je to spojení astrologického výkladu s pomocí symbolonových karet.

Astrologie je systém, který zkoumá souvislosti vlivu slunce a planet na náš život.

Symbolon je karetní systém, který archetypálně vyobrazuje znamení a planety. 

Karty tak dodávají jednotlivým aspektům, konstelacím a inkarnačním liniím konkrétní podobu a symboliku. 

Symboly mluví jasně a to skrze konkrétní děj vyobrazený na kartách, což dává výkladu uchopitelný rozměr.

Propojení obou systémů tedy velmi pomáhá správně a jasně pochopit celý výklad.

Astrosymbolon nám pomáhá pochopit sebe sama a slouží pro náš osobní růst.

Plán tvé duše

NATALNÍ ROZBOR

Odhal svou skutečnou esenci a své životní poslání.

Tento celoživotní NATALNÍ ROZBOR je hluboký vhled do tvého plánu duše ti pomůže pochopit, kam v životě směřuješ, jaké výzvy tě na tvé cestě čekají a jak v každodenním životě žít t v radosti, rovnováze a prosperitě.

AstroSymbolonové poznání vašeho nastavení duše v souvislostech je pro vás POKUD:

 • Trápí Vás opakující se situace, se kterými si nevíte rady – problémy ve vztahu, zdravotní potíže, nespokojenost, vysoká citlivost?
 • Chcete naplno BÝT SAMI SEBOU?
 • Trápí Vás nepochopení, nepřijetí nebo opakující se vztahová disharmonie?
 • Máte nutkavý pocit, že Vás okolnosti tlačí, nebo se cítíte nespokojení tam, kde jste teď, ale nevíte jak začít, neumíte to uchopit?
 • Chcete pochopit své dětství, dospívání nebo určité období vašeho života, které jste prožili, abyste tomu porozuměli a uměli s tím vědomě pracovat?
 • Chcete se oprostit od nefunkčních stereotypů a pochopit rodinné vazby?
 • Chcete lépe směřovat svou energii k dosahování svých snů?
 • Rádi by jste došli k většímu pochopení a nastolení života v radosti a harmonii?

Pokud je u jedné či více otázek Vaše odpověd ANO, čtěte dál.

Celoživotní NATALNÍ ROZBOR plán duše obsahuje:

🗝 datum narození jako klíč k budoucnosti

🎯 Ucelený vhled do souvislostí vašeho data narození propojením Astrologie, AstroSymbolonu a Tarotové Numerogie.

📆 Call setkání hovor 90min.přes Skype, kde obdržíte záznam a můžete se k „aha“ momentům kdykoliv vracet.

🌠 Barevné podklady jako NATALNÍ horoskop, profil Tarotové numerogie, cílový záměr života … poslány na váš email před setkáním.

📝 Písemný rozbor v PDF cca 12-15 stran plný textu o vás na míru dle vašeho data narození.

📝 Bonus základní vhled do genových klíčů a Human design profilu.

 Dotkni se své duše

SOLARNÍ ROZBOR

SOLARNÍ ROZBOR se každý rok mění, tak jako se mění každý rok postavení planet v den vašeho narození.

Solární tranzit vám ukáže díky symbolům aktuální témata v tomto roce, co vám brání a co vám pomůže vyjasnit a vrátit se k sobě (stíny, dary, poslání, kde investovat čas a energii) Zde se podíváme na Nejdůležitější postavení tranzitních planet

Lunární uzly a Inkarnační kříž je velmi důležitý pro pochopení souvislostí ve vývoji duše. Upozorňuje nás na karmické lekce, které má duše v tomto životě zvládnout. S každým slovem a s každým činem, které jsou v souladu s principy našeho karmického bodu, se přibližujeme i ke splnění svého hlubšího životního úkolu a jsme tím i víc v souladu se sebou.

  Referencia na plan duše od Marcelky:
  Naše cesty s Marcelkou sa spojili na Madeire.Už tam som mala možnosť ochutnať jej energie.Zasvätila ma do tvárovej jógy a vzbudila vo mne zvedavosť v oblasti numerologie a astrológie.Po návrate domov som si spravila termín na plán mojej duše.Hlavným zámerom bola zvedavosť ako Marcelka pracuje a samozrejme som sa chcela dozvedieť aj niečo o mojej duši.Nie ,že by som sa nepoznala,ale čo keď mi niečo podstatné uniklo?
  Musím priznať,že som bola príjemne prekvapená,ako bola Marcelka pripravená.2 hodinová konzultácia bola plná informácií a ako bonus som dostala aj písomnú dokumentáciu na temail.Marcelka bola super pripravená a pomohla mi objasniť,aké úlohy si ešte žiadajú dobrúsiť,aby môj diamant žiaril ešte viac.❤️
  Danielka

  Daniela Krejčová

  Mila Marcelka.

  Dakujem ti velmi pekne za tvoj podrobny, obsahovo velmi hodnotny a bohaty rozbor Planu mojej duse.. Musim povedat, ze pri jeho studovani sa vo mne rozvibrovala kazda ciastocka mojej vnutornej energie, akoby absolutne rezonovala s obsahom prezentovaneho informacneho balíčka. Veci, ktore som tam pocula, akoby som uz davno vedela, len som ich nemala takto zhmotnene  a pretavene do slov. Dôverne mi to pripomenulo, kto som, odkial pochadzam, kam smerujem a len ma to utvrdilo v tom, co som vzdy podvedome citila. Vazim si tvoju prácu a tvoj laskavy pristup, akym ludom pomahas zorientovat sa v sebe a svojich zivotoch, otvaras im nove obzory, aby si mohli vedome a cielene naplnit svoj bozsky potencial.. Nech sa ti dari, lebo tvoja praca má zmysel.. Este raz dakujem❤️

  Andrea Javorská

  Rozbor plán duše byl pro mně plný „aha“ momentů. Některé aspekty své osobnosti jsem objevila a o někerých jsem věděla (nebo tušila) a Marci mi je pomohla vytáhnout na světlo. Zjistila jsem, jaké jsou moje silné a slabé stránky, oblasti, které jsou výzvou.

  Díky rozboru si teď víc všímám a uvědomuji si jak funguji.

  Marci vedla konzultaci s nadšením, odborností a praktickými přiklady / porovnáním.

  Aneta

  VHLED A POSELSTVÍ

  VHLEDAngl. insight – jeden ze základních pojmů označující psychickou aktivitu, která vytváří svou zdánlivou spontaneitou „efekt okamžitosti“ v procesu řešení problémů. Rozumí se tím náhlé nalezeni řešení bez subjektivní zdůvodnitelnosti této skutečnosti.

  SATORI toto slovo japonského původu vystihuje definici vhledu, jež vyjadřuje náhlý průlom zevnitř. Tento průlom nelze vynutit, je to spontánní záplava vědění z hloubky našich buněk ze samotného DNA. Jde o velmi transformační proces, kde skutečným projevem je jednoduchost, přinášející sebou efektivitu.

  VCÍŤENÍ  Angl. Empathy – je základním nástrojem psychoterapie. Jde o schopnost promítnout své vlastní „já“ do psychického obrazu druhého člověka takovým způsobem, který vyvolá souznění a následné porozumění, postupující od emotivní k racionální rovině.
  Jde o emocionální proces, jenž předpokládá porozumět druhému při zachování vlastní identity

  V našem DNA je neuvěřitelná materie obsahující veškeré vzpomínky celého lidského druhu, včetně dřívější životních forem. Jsou zde uloženy informace a  především zkušenosti. Vcítění je velmi hluboký prožitek být uvnitř, doslova stát se divokou šelmou, květinou nebo konkrétním ovocem.

  Nedílnou součástí vcítění je umění naslouchat, zde se neomezuje jen na sluch skutečným projevem je nasloucháním celou bytostí.

  NAPOJENÍ

  KOMUNIKAČNÍ KANÁL – jde o kognitivní kvalitu  (komuniké)  a smyslově odečitatelný způsob přenosu od odesílajícího k přijímajícímu. Komunikační kanál, je realizován buď v rámci přímé (interakční, vzájemné), nebo nepřímé (zprostředkované, jednostranné) komunikace. Jde o napojení se frekvenci, vibraci, éter.

  Napojením se na komunikační kanál není věštba, a jejím výsledkem není věštění budoucnosti.

  AKÁŠA – je kosmická knihovna záznamů všeho co bylo je a bude tzv. „kosmická paměť“ pro dnešní pojetí je výstižné pojmenování „energetické informační pole“.

  Akášické Záznamy jsou kompendium  všech lidských událostí, myšlenek, vědomosti, lidských zkušeností a historii vesmíru. Tyto záznamy se neustále aktualizují a je možné se k nim dostat vyladěním se na jejich frekvenci, astrální projekcí nebo v hluboké hypnóze.

  Jsou to záznamy zakódované v naší DNA a v nefyzické rovině existence známé jako rovině éterické.

  Akasha je sanskrtské slovo pro pojmenování éteru nebo atmosféry.

  SYNCHRONICITA = vzájemná přitažlivost a souvztažnost vyjádřená rčením: „nic není náhoda“

  KONTEPLACE, metody napojení a čtení záznamů

  Metody např. uvolňovací techniky, dechové techniky, meditace, kontemplace, alchymické a transmutační poznání sebe sama.