Vítejte, Jsem Marci,

Jsem osobní průvodkyně, poslekyně, ta co nese zprávu.

„Dovolte si poznat cenné informace, které vám mohou změnit život k lepšímu.

Objevte své dary skrze Váš vnitřní kompas. Vaší navigací se může stát Astrologie a Tarotová Numerologie. Najděte odpovědi a životní zadání sebe i vašich vztahů díky Vašemu datu narození.

Jsem přirozená propojovatelka systémů pro pochopení souvislostí a komplexního pojetí života.

Poskytuji komplexní náhled do OSBNOSTI a  VZTAHŮ propojením Astrologie, Symbolonu,  Tarotu a Numerologie formou osobních výkladů, rozborů, přednášek a kurzů.

 

 

OSOBNÍ HOROSKOP 1:1

ROZBOR PLÁN DUŠE

 

Je hluboký vhled do Vašeho plánu duše, který Vám pomůže pochopit, kam v životě směřujete. Odhalí dary a výzvy, které si Vaše duše pro svůj osobní růst vybrala a jak v každodenním životě žít v radosti, rovnováze a prosperitě. 

Odhal svou skutečnou esenci a své životní poslání.

Hluboký vhled do tvého plánu duše ti pomůže pochopit, kam v životě směřuješ, jaké výzvy tě na tvé cestě čekají a jak v každodenním životě žít v radosti, rovnováze a prosperitě.

Poznání duše v souvislostech propojením TAROT NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE a GENOVÝCH KLÍČŮ je pro vás POKUD:

 •         Trápí Vás opakující se situace, se kterými si nevíte rady – problémy ve vztahu, zdravotní potíže, nespokojenost, vysoká citlivost?
 •         Chcete naplno BÝT SAMI SEBOU?
 •         Trápí Vás nepochopení, nepřijetí nebo opakující se vztahová disharmonie?
 •         Máte nutkavý pocit, že Vás okolnosti tlačí, nebo se cítíte nespokojení tam, kde jste teď, ale nevíte jak začít, neumíte to uchopit?
 •         Chcete pochopit své dětství, dospívání nebo určité období vašeho života, které jste prožili, abyste tomu rozuměli a uměli s tím vědomě pracovat?
 •         Chcete se oprostit od nefunkčních stereotypů a pochopit rodinné vazby?
 •         Chcete lépe směřovat svou energii k dosahování svých snů?
 •         Rádi by jste došli k většímu pochopení a nastolení života v radosti a harmonii?

Vydejte se se mnou na cestu za sebepoznáním.

Objednejte si svůj  PLÁN TVÉ DUŠE.

KONZULTACE 1:1

Dovolte si poznat cenné informace, které vám mohou změnit život k lepšímu.

Pomůžu Vám odhalit první krok POZNÁNÍ KDO SKUTEČNĚ JSI A KAM SMĚŘUJEŠ.

Díky vhledu do vaší Duše a díky Vašemu jedinečnému otisku skrze datum narození, hodiny a místa odečtu to podstatné poselství pro Vás.

JAK TO PROBÍHÁ?

Kontaktujte mne přes email nebo sociální sítě, nebo objednávku služby kde si domluvíme termín a vy mi následně pošlete níže uvedené:

 1. Stručný popis aktuálního děje. Během hovoru mohou vzniknout další otázky dle plynutí hovoru.
 2.  Datum narození včetně místa a hodiny narození (nevíte-li čas dohodneme se individuálně předem jak dál postupovat)
 3.  Vaše svolení k napojení se na Váš morfogenetický otisk k účelu zodpovězení Vašich otázek.

KONZULTACE 1:1 probíhá následovně:

 1. On-line schůzka přes skype – Marcela Windsor Topolská
 2. Délka konzultace bude 60 min.
 3. Doporučení dělat si poznámky, při „aha“ momentech
 4. K poselství bude skype záznam (30dnů), který si mužete stáhnout a ke kterému se můžete vracet.

Vaše dotazy budou zodpovězeny z pohledu Astrosymbolonu a Tarotové numerologie a skrze vhled, kde se napojuji na to aktuální a nejduležitější poselství pro Vás co Vám energii blokuje, nebo proč se Vám opakují stále stejné vzorce.

CHCI ZJISTIT CENU A OBJEDNAT

Stačí kliknout na tlačítko a můžete si vybrat z aktuální nabídky služeb, nebo produktů v e-shopu.

Co o Marci řekli

Reference 

Nepamatuji si ani jednu hmotnou věc, kterou jsem si pořídila v průběhu první poloviny loňského roku 2018. Za co jsem ale nesmírně vděčná je, že jsem investovala čas a peníze do kurzu Čakraterapie – důvěřuji svému vnitřnímu kompasu pod vedením Marcelky Windsor Topolské. Pod vedením ženy, která nás jemně vedla a směrovala k poznání sebe samých na naší cestě ke spokojenosti, vyrovnanosti, radosti a štěstí. Sedm tříhodinových setkání se ženami na stejné vlně ve velmi příjemné atmosféře. Mezi jednotlivými setkánimi jsme měly vždy 2 až 3 týdenní „pauzy“. Slovo pauza je záměrně v uvozovkách. Byl to čas na vstřebávání tématu, byl to čas na praktické úkoly, které jsme dostávaly. Byl to čas na vyhodnocení toho co jednotlivci funguje, na zavedení si toho co funguje do denního režimu, byl to čas na sepsání poznatků ke kterým se člověk vrací.

Důležité je vyzdvihnout význam slov vedla a směrovala, protože radílků, lektorů, školitelů, kteří přesně ví, co má ten druhý dělat je kolem nás více než dost. Toto ale není styl Marcely, takže tohoto se neobávejte, ale ani to neočekávejte.

Rok se s rokem sešel a jak s oblibou říkám „Jediná konstanta je změna“. K velké změně došlo začátkem roku i u mě. Někdy se to prostě tak stane, že Vás potká onemocnění, které Vám převrátí život vzhůru nohama. U mě borelióza odhalená téměř po roce. A vy jste najednou ze dne na den doma, vaše práce jde stranou,  na aktivity nemáte energii, Vaše psychika a sebevědomí je na nule a duše se také kamsi vytratí …..

A tehdy nesmírně oceníte to, že jste trénovali v době, kdy bylo vše OK a že jste trénovali S NĚKÝM KDO VÍ. Že znáte věci, které Vám pomohou se odrazit od pomyslného dna.

Marcelko děkuji

Alexandra

Ahojky Marci, tak jsem se k tomu dostal, občas si večer sednu do postele a usebíram se u svého plánu duše, co jsi mi zpracovala, ještě jednou díky.

Je to hodně informací a nedá se to pojmout najednou. Hologenetický profil opravdu sedí a tak z 80% se s ním ztotožňuji, zbytek se snažím vstřebat. Rozbor plánu duše mě hodně oslovil, protože naprosto sedl a hlavně archetypy (tarot) v době mého narození. Jelikož působení archetypů je součástí naších vnitřních psychických procesů i když si to někdy neuvědomujeme tak tvůj ASTROSYMBOLOM to nádherně dokazuje a hlavně ukazuje na co si dát pozor. Tarotová numerologie a inkarnační kříž jsem vstřebal tak z 50%, hodně věcí ještě nechápu. No jak jsem řekl hodně informací tak na rok studia 😉. Ještě jednou díky a pěknou hezkou noc. Milan

Milan

Rozbor plán duše byl pro mně plný „aha“ momentů. Některé aspekty své osobnosti jsem objevila a o někerých jsem věděla (nebo tušila) a Marci mi je pomohla vytáhnout na světlo. Zjistila jsem, jaké jsou moje silné a slabé stránky, oblasti, které jsou výzvou.

Díky rozboru si teď víc všímám a uvědomuji si jak funguji.

Marci vedla konzultaci s nadšením, odborností a praktickými přiklady / porovnáním.

Aneta