Poslední dobou se věnuji návratu ke kořenům a zjišťují jak obohacujíci je to medicína. Není divu, když součástí mé cesty je mít se o tyto kořeny opřít a vstřebávat moudrost předků pro pochopení duše a jejího směřování.

Tato alchymie tento rok nám dává jedinečnou možnost žít v souladu se svou duši a jejim záměrem. Není třeba velkých činů a už žádné boje, jen vědomé změny myšlení, krok po kroku. Někdy byť malý krůček může odstartovat velký kvantový skok.

Tento rok dělejme malé kroky, srdcem a v souladu se sebou. Proč právě malý krok? Malý se nám jeví z hlediska mysli, vypadá to že se nic na hmotné úrovni nic nestálo, nebo neděje.( To jsou principy a zákonitostí přání a manifestace. )

Malý krok nás nestresuje, nenutí hned bořit mosty, zato zaseje semínko vesmírné vibrace, že jsme vykročili směrem k sobě k změně ( myšlení, života, práci, vztahů) ve prospěch harmonie.

Vesmírné vibrace, to semínko roste a jednoho dne se zhmotni a my jsem často překvapení, že se to děje, přišla odpověď, příležitosti k tomu malému kroku, který jsme udělali a nechali být, žít svým životem, bez zásahu.

Tento rok je skvělý pro zasetí semínek pro harmonické vztahy. Malý krůček na začátku, zboří obranné valy na konci.

Harmonie je soulad a soulad je lad, vylaďme se a vibrujme na vlně lásky a LaskyPLNOSTi.

Foto: Rodný dům babičky, Staré Hamry Beskydy

Namasté Marci ?