7 klíčů k SEBE HARMONIZACI

Účastí na kurzu získáte velmi cenné poznatky, doporučení, techniky, vše budete mít uceleno v písemný manuálu, horoskopu, ke kterému se můžete vracet a čerpat z něj v době kdy to nejvíce budete potřebovat, nebo se k němu budete s radostí vracet s důvěrou ve svůj vnitřní kompas..

Důvěřuji svému vnitřnímu KOMPASU, prostřednictvím svého HOROSKOPU, sebepoznáním, pochopení v souvislostech a SEBEREALIZACE skrze čakry je jedinečná technika pro rozvoj osobnosti skrze vlastní Já, schopnosti, talenty, harmonizaci energetických center a jejich vliv na aktuální stav vědomí, hmoty a celkového života.

Tady neplatí SNADNO A RYCHLE slova, které jsou pro různé terapie a zaručené metody, tady u oboru ASTROLOGIE, WISDOM TAROT, NUMEROLOGIE, ENERGETICKÝ SYSTÉM ČAKER platí POMALU ale JISTĚ ..

tak jako BOŽÍ MLÝNY melou pomalu, ale jistě, tak i dlouhodobé a trvalé změny, musí mít pevné kořeny, zdravý a silný kmen, větve a listí tak abychom mohli sklízet „zdravé ovoce“ svého vědomého úsilí..

Pro Váš reálný život – Osobní otisk ENERGIE OSOBNOSTI – vše bylo, JE a bude opět energie. Vědomým užitím pozitivní energie, v přítomném okamžiku, TADY a TEĎ, si vytváříme ENERGII pro ŽIVOT jaký chceme mít. Energie a vědomé pozitivní zacházení s energií je jako (péče o květinu či zahradu). Vyžaduje trvalý a láskyplný přístup, vědomé pečlivé uvědomění si co chceme (vypěstovat) získat, konkrétní cíl, přání a projít uvědoměle celým procesem.

Nahlédneme na sebe z pohledu:

  • Energetických center – ČAKER
  • Natálního horoskopu
  • Vzájemná komunikace skrze aurická pole – VYZAŘOVÁNÍ – komunikace – REAKCE
  • Telestezické prognostiky
  • Intuitivního vhledu vlastní sebereflexe
  • Fengshui pro hojnost
  • Numerologického životního zadání data narození a jména
  • Filosofie Jógy, vhodné dechové techniky a meditace
  • Individuální dispozice vám určují individuální výzvy, talenty a poslání.
  • Různé pohledy umožní větší poznání a možnost pochopení svého životního zadání, záměru, osudu, poslání, nezáleží jak to nazveme ani v jakém věku to objevíme, stačí chtít poznat a vykročit.

Kurz je vhodný pro každého, bez omezení a věku.

Kurz má 8 lekcí –  6x 2hod. (poslední lekce je spojená 7+8 – 4 hod. – termín dle domluvy skupiny.)

Termíny:  30.6. – 14.7. – 28.7. – 11.8. –  25.8 – ?

Kurzovné je: 3490 Kč / osoba (včetně všech písemných materiálů)

Členské Kurzovné je: 2990 Kč / osoba (včetně všech písemných materiálů)

kapacita je max. 6-8 osob. Kurz je otevřen od: 3-4 osob.

Kurzovné je dle předchozí domluvy možné rozdělit do tří splátek splatné během kurzu.

Rezervace místa v našem rezervačním systému viz. ROZVRH – den – 30. 6. 2021

Závazná rezervace je po zaplacení zálohy  990 Kč (nebo uhrazením celého kurzovného) na účet, který Vám bude zaslán v přihlášce (obsahující základní informace o vás pro přípravu podkladů  – datum narození atd.)

Tento kurz ČAKRATERAPIE, aneb poznej se a důvěřuj svému vnitřnímu kompasu již pořádáme 12 rokem. První kurz započal na podzim 2008.

Datum

Čvn 30 2021
Expired!

Čas

18:00

Umístění

Yoga Krnov
Mikulášská 61, 79401 Krnov
ROZKVĚT ZDRAVÍ

Organizátor

ROZKVĚT ZDRAVÍ
Telefon
603296778
Email
rozkvetzdravi@centrum.cz

Vložit komentář